Astrobaza na Dożynkach w Bobrowie

9 września Zespół Szkół gościł na  Dożynkach Powiatowo – Gminnych w Bobrowie. Częścią tego święta wieńczącego tegoroczne żniwa był festyn, w czasie którego można było bliżej poznać atrakcje i możliwości naszego powiatu dzięki stoiskom przygotowanym przez różne instytucje. Nie zabrakło również bogatej oferty edukacyjnej naszej szkoły, którą przedstawiali zebranym uczniowie z klasy mundurowej oraz klasy informatyczno – turystycznej wraz z nauczycielami.

Pogoda tego dnia dopisała, więc przez nasz punkt informacyjny przewinęło się wiele osób, wśród których z pewnością znaleźli się nasi przyszli uczniowie i słuchacze. Dużym zainteresowaniem cieszył się sprzęt astronomiczny z jabłonowskiej Astrobazy, który umożliwił wielogodzinne obserwacje nieba.

Możliwość komentowania została wyłączona.