O Astrobazach w Przysieku

22 listopada 2012r. w Przysieku koło Torunia odbyła się konferencja w ramach projektu „Regionalne Koła Fizyczne, Matematyczne, Informatyczne, Astronomiczne. Organizatorem konferencji był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Departament Edukacji i Sportu. Celem spotkania było podsumowanie dotychczasowej działalności ASTROBAZ działających w naszym województwie oraz przedstawienie założeń do kolejnych etapów projektu „Regionalne Koła Fizyczne, Matematyczne, Informatyczne, Astronomiczne.

 
Koordynatorzy każdej z ASTROBAZ, w przygotowanych prezentacjach zaprezentowali swój dotychczasowy dorobek. Następnie została przedstawiona propozycja studiów podyplomowych dla koordynatorów ASTROBAZ. Kolejnym punktem konferencji było przedstawienie harmonogramu realizacji projektu: ”Innowacyjna Edukacja-rewolucyjna zmiana” w nawiązaniu do modułu astronomicznego. ASTROBAZY  z naszego powiatu były reprezentowane przez Dyrektorów Szkół ,w których ASTROBAZY funkcjonują, przedstawicieli Starostwa Powiatowego oraz  lokalnych koordynatorów.

Możliwość komentowania została wyłączona.