XXI Finał WOŚP w Astrobazie

ASTROBAZA funkcjonująca przy Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim po raz kolejny miała okazję przyłączyć się do akcji organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 13 stycznia 2013r. obserwatorium było otwarte dla wszystkich zainteresowanych w godzinach od 16 do 20. Tym razem jednak wszyscy, którzy chcieli dokonać obserwacji i obejrzeć sprzęt znajdujący się w ASTROBAZIE musieli ofiarować „kilka groszy” na ten szczytny cel.

 

 

 

Tego dnia ASTROBAZĘ odwiedziło kilkadziesiąt  osób. Pomimo zmiennych warunków pogodowych nad Jabłonowem wszystkim, którzy nas tego dnia odwiedzili udało się przeprowadzić obserwacje Jowisza oraz Księżyca.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, za wsparcie tej wspaniałej akcji i już dziś zapraszamy na kolejny finał WOŚP za rok.

Możliwość komentowania została wyłączona.