StarForce 2013

30 listopada 2013r. odbył się kolejny zlot  fanów popularnej sagi filmowej – „Gwiezdne Wojny”. Tegoroczna edycja odbyła się w Toruniu , w Centrum Sztuki Współczesnej. Zlot miłośników Gwiezdnych Wojen „StarForce 2013” organizowany jest przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy wsparciu Toruńskiego Imperium Star Wars, Bydgoskiego Fanklubu Star Wars, Polskiej Społeczności Mandalorian Manda’Yaim, Force Squadronu oraz organizacji kostiumowych 501st Legion i Rebel Legion. Dla wszystkich miłośników Gwiezdnej Sagi organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji : projekcje filmów Star Wars, konkurs strojów, koncert muzyki elektronicznej, akademię Jedi, konkurs wiedzy dla najmłodszych, pokazy  walki i mnóstwo innych atrakcji. Koordynatorzy Astrobazy  funkcjonującej przy Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim: Rafał Laskowski i Piotr Biegajski,  jako jedni z nielicznych koordynatorów otrzymali zaproszenie na tę imprezę, by wszystkim zainteresowanym przedstawić informacje dotyczące „Projektu Astrobaza” oraz zaprezentować możliwości sprzętu jakim Astrobazy dysponują.

1

2

3

5

6

DSC_0823

DSC_0825

DSC_0826

DSC_0840

Możliwość komentowania została wyłączona.