Śladami Mikołaja Kopernika

17 kwietnia 2014r. uczniowie Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim  wzięli udział w wycieczce do Fromborka, miasta  w którym żył i pracował wielki polski uczony Mikołaj Kopernik. Wycieczka została zorganizowana w ramach realizowanego w szkole projektu  pn. „Centrum Sukcesu Zawodowego”. Uczniowie wraz z opiekunami: panem Rafałem Laskowskim, Piotrem Biegajskim i Marcinem Motofą zwiedzili fromborską Katedrę, muzeum Mikołaja Kopernika, wieżę z widokiem na Zalew Wiślany oraz odbyli seans w planetarium.

Pogoda tego dnia dopisywała, uczniowie  zobaczyli wiele interesujących miejsc, zrobili dużo pamiątkowych zdjęć oraz poszerzyli swoją wiedzę. Pomimo wielu przebytych  kilometrów, zadowoleni wrócili do Jabłonowa.

Możliwość komentowania została wyłączona.