Goście z Torunia w Astrobazie

12 września 2014r . ASTROBAZĘ  działającą przy  Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim odwiedziła grupa uczniów  wraz z opiekunami  z Liceum Katolickiego w Toruniu. Była to kolejna wizyta  młodzieży z tej szkoły, pierwszym razem pojawili się u nas blisko rok temu. Obiecali wtedy, że jeszcze się u nas zjawią i słowa dotrzymali. Blisko dwudziestoosobowa grupa młodzieży zwiedziła ASTROBAZĘ oraz za pomocą teleskopu słonecznego  obejrzała plamy i protuberancje na Słońcu , które tego dnia było bardzo aktywne. Wizyta w ASTROBAZIE była jednym z etapów ich wędrówki po Jabłonowie Pomorskim i jak zgodnie stwierdzili ciekawym i nowym doświadczeniem. Oczywiście zaprosiliśmy naszych gości na kolejna wizytę.

DSC_0142

DSC_0130

DSC_0132

DSC_0135

DSC_0138

Możliwość komentowania została wyłączona.