Star Force 2014

sobotę 4 października 2014r. w  toruńskim Centrum  Sztuki  Współczesnej odbyła się kolejna   edycja  ogólnopolskiego zlotu  fanów Gwiezdnych Wojen. W programie imprezy znalazły się m.in. pokazy walk na miecze świetlne, obóz Ludzi Pustyni, obóz Mandalorian, sala tronowa Imperatora, obserwacje nieba prowadzone przez koordynatorów i uczniów szkół przy, których znajdują się  ASTROBAZY, wystawy modeli statków i replik broni. Najmłodsi uczestnicy tej imprezy mogli doskonalić naukę władania mieczem świetlnym w ramach Akademii Jedi. Dla wszystkich uczestników zlotu przygotowano liczne konkursy  i zabawy. Oczywiście na imprezie nie mogło zabraknąć uczniów Zespołu Szkół, którzy wspólnie z koordynatorami ASTROBAZY funkcjonującej przy naszej szkole,  wykonywali obserwacje nieba dla uczestników zlotu. Jak widać na załączonych zdjęciach zarówno pogoda,  jak i dobre humory  nie opuszczały tego dnia nikogo.

DSC_0489

DSC_0559

DSC_0517

DSC_0578

DSC_0614

DSC_0620

DSC_0652

DSC_0662

DSC_0764

Możliwość komentowania została wyłączona.