Starforce 2015

Kolejna edycja zlotu miłośników sagi „Gwiezdne Wojny” już za nami. W sobotę 19 września fani tej ponadczasowej serii spotkali się w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej. Organizatorzy zadbali o to, by każdy z odwiedzających zlot znalazł coś dla siebie: były więc liczne konkursy, zabawy dla najmłodszych, turnieje gier komputerowych, pokazy walk, Akademia Jedi, Strefa Lego, Astro Arena, malowanie twarzy, Origami Star Wars i wiele innych atrakcji. Oczywiście jedną z atrakcji były obserwacje nieba.

Po raz kolejny, na zaproszenie organizatorów uczniowie Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim wraz z koordynatorami ASTROBAZY mieli przyjemność uczestniczyć w imprezie i dokonywać obserwacji Słońca dla wszystkich zainteresowanych. Wspaniała pogoda i dobre humory nie opuszczały tego dnia nikogo.

starforce1 starforce2 starforce3 starforce4 starforce5 starforce6 starforce7 starforce8

Możliwość komentowania została wyłączona.