Laureatka z Astronomii

Joanna Bieniek uczennica Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego. Konkurs odbył się w ramach projektu „Odkrywamy planety”, który realizowany był w naszej szkole w ubiegłym roku szkolnym. Zwieńczeniem działań realizowanych w projekcie było przygotowanie przez uczestników prezentacji multimedialnej. W nagrodę w dniach od 22 do 27 października uczestniczyła w wyjeździe edukacyjnym do Niemiec na trasie: Jena-Kolonia-Bonn-Frankfurt-Darmstadt-Berlin, gdzie miała możliwość zwiedzenia Europejskiego Centrum Operacji Kosmicznych w Darmstadt, Muzeum Techniki w Berlinie czy miejscowości Effelsberg, gdzie znajduje się godny zobaczenia ogromny ok. 100 m radioteleskop.
Serdecznie gratulujemy !!!

niemcy1 niemcy2 niemcy3 niemcy4 niemcy5 niemcy6 niemcy7 niemcy8 niemcy9 niemcy10

Możliwość komentowania została wyłączona.