TVP w Astrobazie

Po raz kolejny ASTROBAZĘ funkcjonująca przy Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim odwiedziła ekipa telewizyjna. Tym razem była to ekipa TVP. Materiał realizowany podczas nagrania, zostanie wyemitowany w maju, na antenie telewizji publicznej podczas obchodów „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”. Dni Otwarte Funduszy Europejskich to organizowane już po raz trzeci wydarzenie, podczas którego wybrani beneficjenci Funduszy Europejskich „otwierają swoje projekty” dla odwiedzających. Od 12 do 15 maja 2016 r. będzie można wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji zorganizowanych przez beneficjentów Funduszy Europejskich . Nasza ASTROBAZA została wytypowana do nagrania jako jeden z przykładów realizacji Funduszy Europejskich w naszym województwie.

tv1 tv2 tv3 tv4 tv5 tv6

Możliwość komentowania została wyłączona.