III Noc w szkole z Astrobazą

W dniach 21 – 22 października w Zespole Szkół odbyła się „III Noc w Zespole Szkół” – wzięła w niej udział młodzież z gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim, w Jabłonowie Pomorskim oraz uczniowie naszej szkoły. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu dotyczącego astronomii oraz zapoznać się z funkcjonowaniem Astrobazy. Następnie czas upłynął na grach i zabawach sportowych, maratonach filmowych i zajęciach w pracowni komputerowej. Opiekunami byli: p. Krzysztof Kwak, Szymon Markiewicz, Wojciech Zalewski (Gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim), p. Ewa Kasprowicz-Walkusz (Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim), p. Piotr Biegajski, Paweł Budzyński i Marcin Motofa (Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim).

noc1

noc2 noc3 noc4 noc5 noc6 noc7

Możliwość komentowania została wyłączona.